ارسال سفارش‌ها از طریق پیک انجام شده و پرداخت هزینه ارسال بر عهده بیمه نوین است.
بیمه نوین در حال حاضر در آران و بیدگل ، کاشان و نوش آباد سرویس‌دهی می‌کند .
بیمه‌نامه شخص ثالث قبلی، به همراه کوپن‌های تخفیفی که تصویر آن در تصویر ارسالی به بیمه نوین وجود دارد، بایستی در هنگام تحویل بیمه‌نامه صادر شده، به پیک بیمه نوین تحویل داده شود، در غیر این صورت بیمه‌نامه صادر شده، به شما تحویل داده نمی‌شود.
خیر. چون بیمه شخص ثالث را نمی‌شود فسخ کرد و ما باید پول را نقدا به حساب شرکت بیمه واریز کنیم، باید بصورت آنلاین حق بیمه را پرداخت کنید یا کارت به کارت کنید
در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری قبل از ساعت 3 بعد از ظهر همان روز و درغیر اینصورت صدور و ارسال در فردای کاری انجام می‌شود.
عکس پشت و روی کارت ماشین و بیمه نامه قبلی، به همراه شماره تماس و آدرس ارسال را به شماره 09132641471 تلگرام کنید . همچنین می‌توانید شماره موبایلی که تلگرام دارد بفرمایید که یک پیام خالی به شما ارسال شود.
شماره تلفن خود را به همکاران ما اعلام بفرمایید تا در سیستم چک شود.
  • نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت داریم (این نمادی هست که وزارت صنعت، معدن و تجارت، بعد از بررسی مجوزها و روال فروش، به کسب و کارهای اینترنتی مورد تایید میده).
  • آدرس و اطلاعات کامل ما درسایت در بخش تماس با ما وجود دار

در قیمت اعلام شده در سایت همه موارد از قبیل مالیات، عوارض و ... محاسبه شده است.

بیمه‌ای که امروز صادر می‌شود، از ساعت 12 شب شروع می‌شود (اگر تاریخ بیمه گذشته باشه، از الان تا ساعت 12 شب بیمه نیستید

بله. کلیه تخفیف‌های بیمه قبلی به بیمه‌نامه جدید شما منتقل می‌شود.

در اینصورت بهتر است کروکی داشته و به همراه سایر مدارک خودرو به بیمه مراجعه نمایید.

کروکی سازشی و غیر سازشی، بیمه نامه، کارت شناسایی، گواهینامه، کارت ماشین

علاوه بر سایر مراحل تصادفات دیگر نیاز به ارجاع به پزشکی قانونی نیز دارد.

بسته به میزان خسارت و سالهای تخفیف دارد برای مثال اگر 7 سال تخفیف دارید و 500 هزارتومان خسارت زدید بهتر از جیب بدهید چراکه تا 7 سال باید بیمه‌تان را گران‌تر بخرید که مبلغی بیشتر از 500 هزار تومان است.
قیمت های بیمه ثالث ثابت هستند و از طرف بیمه مرکزی شرکتها تا سقف 5/2 درصد میتوانند تخفیف بدهند. همه تخفیف ها در سایت لحاظ شده است. خوب است بدانید به جز بیمه ایران که این تخفیف را نمی‌دهد باقی شرکت‌ها این تخفیف را اعمال می‌کنند.
پوشش جانی تا 308 میلیون افزایش میابد. اما پوشش مالی تغییری نمیکند.

بله. به صورت 6 ماه ( به استثنای پراید و پیکان )

اتوموبیل‌های با سن کمتر از 30 سال می‌توانند بیمه شخص ثالث شوند.

بله، قیمت‌هایی که در سایت است همان قیمتی است که روی بیمه نامه درج شده، به علاوه بیمه نامه با ارسال رایگان به دست شما می‌رسد.

فرم رضایت سنجی
امروز چهارشنبه 15 آذر 1402 ورود/ثبت نام یادآوری پرداخت نمایندگان فروش درخواست نمایندگی تماس با بیمه نوین نمایندگی گرم آبی راهنمای پرداخت اقساط بیمه عمر راهنمای پرداخت اقساط وام
یادآوری پرداخت بیمه

این ویژگی به زودی اضافه خواهد شد!